Trofea, statuetki, medale

Trofea, statuetki, medale

Wykonujemy trofea, medale, statuetki, dyplomy. Projektujemy i wykonujemy indywidualne wzory, łączmy materiały, uszlachetniamy druk. W naszej ofercie posiadamy także gotowe produkty, które personalizujemy wieloma technikami.

PUCHARY
W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów, wielkości oraz materiałów, z których puchary są wykonane. Personalizację wykonujemy w postaci tabliczek grawerowanych oraz tabliczek z nadrukiem kolorowym.
TROFA
Szklane, drewniane, plastikowe, odlewane Wiele wzorów tematycznych przygotowanych do personalizacji oraz indywidualnych form, które dostosujemy to okazji. Oryginalne statuetki wykonane z różnych materiałów z ciekawymi połączeniami. Personalizację wykonujemy za pomocą druku bezpośredniego kolorowego uvled, a także technikami grawerskimi.
MEDALE
Gotowe wzory tematyczne, medale indywidualne wykonane z laminatów, szkła. Wykonujemy także medale tłoczone oraz odlewane.
DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA
Dyplomy drewniane, szklane i na podkładach mdf. Dodatkowo w opcji z eleganckim etui. Wykonujemy indywidualne projekty graficzne i personalizację.
PINSY, PRZYPINKI, ODZNAKI
Wykonujemy w formie gotowych i indywidualnych produktów. Wiele technik wykonania, jako gotowe produkty do nadruku, tłoczone i odlewane na podstawie indywidualnych projektów graficznych Poniżej znajdują się katalogi podzielone na poszczególne działy a także katalog ogólny. UWAGA, pliki są obszerne i czas ładowania może być dłuższy.

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu ?
Zadzwoń do nas ! Wiele produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie.
statuetki szklane, statuetki drewniane, statuetki akrylowe, medale tłoczone, medale odlewane, puchary, trofea, trofea szklane, trofea drewniane, trofea mdf, podziękowania, przypinki odlewane, przypinki firmowe, przypinki na agrafkę, odznaki.
proxart katalog puchary
proxart katalog trofea
proxart katalog szkła akryle drewno
proxart katalog medale
proxart katalog dyplomy
proxart katalog trofea
Oferujemy szeroki wybór PUCHARÓW na każdą okazję. W zależności od budżetu każdy znajdzie odpowiedni puchary. W ofercie mamy zarówno puchary sportowe, które będą idealne na szkolne imprezy sportowe jak i te prestiżowe na zawody najwyższej rangi! Puchary podzieliśmy na 3 kategorie aby każdy w prosty sposób mógł znaleźć nagrodę na swoją imprezę.

STATUETKI szklane, odlewane, plastikowe i drewniane gotowe oraz na zamówienie. Wykonywana są według indywidualnego projektu graficznego, który przygotuje nasz dział graficzny. MEDALE sportowe i okolicznościowe Medale to doskonałe nagrody, które sprawdzą się zawsze. Zamówisz u nas zarówno tanie medale stalowe, medale 1-2-3, Q-medals jak i bardziej prestiżowe medale odlewane lub medale szklane. Wersja szklana uwypukla niecodzienny charakter uroczystości. Medale okolicznościowe na zamówienie można podrasować przez dobranie odpowiednich dodatków. Stylowe etui na medale i wstążki do medali o przeróżnych wymiarach i kolorach nadadzą każdej nagrodzie elegancji. Dzięki opcji dodania własnego emblematu oraz kolorowego nadruku odznaczenia można dowolnie personalizować. Wykonujemy także medale na indywidualne zamówienie. Działamy m.in. na terenie miast: Legnica, Lubin.

DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA drewniane, szklane i papierowy na zamówienie W naszej ofercie znajdą Państwo: DYPLOMY DREWNIANE - proste i elganckie podkłady lakierowane połączone z personalizowaną blaszką, laminatem lub blaszką z ozdobną ramką. DYPLOMY SZKLANE - ekskluzywne dyplomy z grawerem lub nadrukiem kolorowym, sportowe dyplomy papierowe - dla kilkunastu dyscyplin sportowych. Dla wybranych typów dyplomów dostepne są eleganckie etui. Etui zapewni trwałość dyplomów i podniesie walory estetyczne trofeum.

Realizacje


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej