Kalendarze

Kalendarze Legnica, Lubin

Wykonujemy indywidualne i personalizowane kalendarze ścienne, książkowe, biurkowe oraz planery. Naszą specjalizacją są indywidualne, wysokiej jakości projekty graficzne, ilustracje oraz indywidualne rozwiązania. Oferujemy druk oraz wiele efektownych uszlachetnień m.in foliowanie, lakiery wybiórcze, tłoczenia, sztancowanie, kolory metalizowane, druk 3d oraz metalic 3d. Projektujemy indywidualne kalendaria.

KALENDARZE JEDNO, CZTERO i TRÓJDZIELNE

Kalendarze wielodzielne są narzędziem marketingowym i organizacyjnym, które dzieli czas na części: dni, tygodnie i miesiące. Są przydatne szczególnie w planowaniu długoterminowym i śledzeniu wielu zadań. Każda część kalendarza trójdzielnego ma swoje unikalne zastosowanie. W naszej ofercie znajdują się kalendarze:

 • kalendarze jednodzielne
 • kalendarze trójdzielne
 • kalendarze czterodzielne.
  Ekonomiczne oraz premium. Oferujemy wiele możliwości uszlachetnień. Sprawdź w katalogu poniżej.
  KALENDARZE PLANSZOWE
  Kalendarze planszowe, spiralowane lub listwowane są doskonałym rozwiązaniem łączącym estetykę z funkcjonalnością. Każda strona tego kalendarza może być ozdobiona unikalną grafiką, co sprawia, że kalendarz staje się interesujący i przykuwa uwagę. Kalendarze mogą być jedno planszowe lub wieloplanszowe. Jedno stronne lub dwustronne. Oferujemy wiele możliwości uszlachetnień. Sprawdź w katalogu poniżej.
  KALENDARZE BIURKOWE
  Kalendarz biurkowy to funkcjonalne narzędzie ułatwiające organizację czasu i planowanie zadań. Jak sama nazwa wskazuje, kalendarz biurkowy z zasady ustawia się na biurku. Jest w formie piramidki sklejanej lub spiralowanej. Kalendarium jest umieszczane jako bloczek do wyrywania.
  PLANERY I BIUWARY
  Biuwar to narzędzie, planer służący do organizacji pracy w formie bloku wyrywanych kart . Służy on jako podkład na biurko i zawiera w sobie miejsce na notatki oraz miesięczny lub tygodniowy kalendarz. Biurwary projektujemy indywidualnie, zgodnie ze specyfiką pracy klienta. Najpopularniejsze formaty:
 • A2 - 594 x 420 mm | A3 - 420 x 297 mm | B2 - 680 x 480 mm | B3 - 480 x 336 mm
  KALENDARZE KSIĄŻKOWE I NOTESY
  EKOLOGIA, WYTRZYMAŁOŚĆ I UNIKATOWOŚĆ Proponujemy nowoczesne i oryginalne wzory kalendarzy produkowane z papierów ekologicznych z nasion i papieru kamiennego. Łączymy funkcjonalność z designem, dostarczając unikatowe notesy i kalendarze książkowe. Sprawdź naszą ofertę poniżej!
Kalendarze trójdzielne i jednodzielne, kalendarze ścienne, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze ilustrowane, kalendarze książkowe, notesy, kalendarze trójdzielne biurkowe, piramidki, kalendarz z organizerem, podkłady na biurko z kalendarium, biuwary.
oferta kalendarzy proxart
katalog kalendarzy ksiazkowych
notesy
kreator kalendarzy książkowych

EKOLOGICZNY PAPIER Z KAMIENIA

Nasz papier z kamienia jest papierem ekologicznym, składającym się w 75% z węglanu wapnia i 25% ze spoiwa, w tym żywicy i polietylenu. Skład papieru, który jest objęty ochroną Urzędu Patentowego RP, pozwala uzyskać materiał o bardzo dobrych właściwościach. Obecny w składzie wapń sprawia, że powierzchnia kartki jest naturalnie biała, gładka, wręcz aksamitna w dotyku. Niezwykle istotnym walorem papieru kamiennego jest jego wysoka odporność na rozdarcia i działanie wilgoci. Po zalaniu kartki np. herbatą czy wodą, notatki nie rozmazują się, a papier w dalszym ciągu nadaje się do pisania.

EKOLOGICZNY PAPIER STWORZONY Z TRAWY

Papier z czystej celulozy z dodatkiem włókien z trawy, produkowany bez użycia wybielaczy optycznych i w 100% biodegradowalny. Jeden z najlepszych bio papierów w europie.

Działamy m.in. na terenie miast: Legnica, Lubin.

Realizacje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej