Strony internetowe

Projektujemy profesjonalne strony WWW i sklepy internetowe

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe. Dzięki oprogramowaniu CMS klient ma możliwość samodzielnego zarządzania swoją witryną bez znajomości zasad programowania.

Komputer w biurze, tablet w domu a może smartfon, z którego w kawiarni, ktoś właśnie czyta ten tekst? Responsywne strony internetowe to optymalne rozwiązanie ze względu na rozwój urządzeń mobilnych. Umożliwiamy naszym odbiorcom, w tym również osobom z niepełnosprawnościami, łatwy dostęp do informacji.

Strony internetowe dla instytucji publicznych zgodne z WCAG2.1

WCAG (ang. Web Con-tent Accessibility Guidelines) to wytyczne dotyczące dostępności stron internetowych Tworzą je zebrane rekomendacje dotyczące dostępności, sposobu tworzenia i rozwoju stron internetowych.

Powstały z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu czytelności dla możliwie najszerszej grup odbiorców, mając na uwadze przede wszystkim osoby z niepełnosprawnościami.

Obowiązek zapewnienia dostępności treści serwisów internetowych dla osób z niepełnosprawnościami wynika z ustawy z dnia 04 kwietnia 2019r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Media społecznościowe i kampanie reklamowe

Zaistniej i sprzedawaj poprzez media społecznościowe. W dzisiejszych czasach często słyszymy o sukcesach osiąganych za pośrednictwym portali takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Pomagamy naszym klientom zaistnieć w marketingu społecznościowym.

Wykorzystujemy możliwości portali społecznościowych aby skutecznie dotrzeć z informacją do wybranych grup odbiorców. Redagowanie treści, tworzenie grafik, systematyczność działań w połączeniu ze skuteczną promocją.

az-001
ct-001
gpg-www-01
kosowski-www-01
modulovi_001
pastor002
PROXART_medycyna_001
witchesshop_001
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej