Media wystawowe

Media wystawowe

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu komunikacji wizualnej. W naszej ofercie znajdą państwo pełną gamę systemów wystawienniczych i reklamowych od podstawowych, przenośnych po modułowe z możliwością tworzenia różnych konfiguracji oraz podświetleń.
Dostarczamy kompletny produkt z indywidualnie zaprojektowaną grafiką.

W NASZEJ OFERCIE:
• Roll-upy i standy przenośne
• Tekstylne systemy prezentacji
• Stoiska wystawiennicze, stoiska targowe, ścianki, konstrukcje podwieszane: Legnica, Lubin
• Rozwiązania modułowe
• Flagi, namioty, barierki

rollu-up, banery reklamowe, standy, ścianki reklamowe, systemy tekstylne, stoiska wystawiennicze, flagi reklamowe, namioty reklamowe, lady, barierki reklamowe, systemy wolnostojące, systemy ścienne, systemy podwieszane, illumigo, fastframe, modulate, stoiska reklamowe, stoiska targowe.
iLLUMiGO katalog
Fast Frame katalog
Modulatekatalog
Outdoor katalog
PROXART Handbook-1
STOISKA WYSTAWIENNICZE
Kompleksowe rozwiązania wystawowe, obejmujące konstrukcje podwieszane, stoiska modułowe, kolumny i stoiska niestandardowe. Stoiska wystawiennicze stanowią idealne rozwiązanie dla szeregu różnych zastosowań. Od targów przez konferencje, eventy, punkty sprzedaży po witryny sklepowe – można je wykorzystać na nieskończenie wiele sposobów. Gama produktów obejmuje konstrukcje podwieszane, które już z daleka przyciągają wzrok oraz elementy modułowe z różnorodnymi dodatkami, które można łączyć ze sobą, aby uzyskać prawdziwie nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń wystawienniczą. Kompleksowe systemy modułowe: Vector, Linear, Modulate™ i FASTFRAME™ zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać stworzenie stoiska, które można ponownie wykorzystać w innej konfiguracji. Dodatkowo wszystkie stoiska modułowe pozwalają na wymianę grafiki, co zapewnia regularną aktualizację przekazu marketingowego oraz szybki zwrot inwestycji. STANDY PREKONFIGUROWANE. Prekonfigurowane modułowe rozwiązania wystawowe, idealne do wielokrotnego użytku. STANDY ZINDYWIDUALIZOWANE. Innowacyjne rozwiązania modułowe na wystawy i eventy, w pełni dostosowane do potrzeb klienta. KONSTRUKCJE PODWIESZANE, Rozwiązania podwieszane do oznakowania, nawigacji i komunikacji marki.

ŚCIANKI REKLAMOWE
Wielkoformatowe tła graficzne, idealne na konferencje, do działań promocyjnych i na eventy. Ścianki reklamowe tworzą efektowe tło podczas eventów, prezentacji, pokazów produktów, w tymczasowych sklepach i oknach wystawowych. Idealnie nadają się również do mniejszych przestrzeni lub jako duże statyczne tablice reklamowe w przestrzeni publicznej, na przykład w muzeach, recepcjach, węzłach komunikacji publicznej i w innych dużych przestrzeniach. Ścianki dostępne są w kilku konfiguracjach systemowych, w zależności od przeznaczenia. Systemy różnią się metodą instalacji, podświetlenia i wykorzystania. ŚCIANKI POP-UP. Przyjazne dla użytkownika ścianki tworzące tło podczas eventów i prezentacji. TEKSTYLNE ŚCIANKI RUROWE. Lekki, konfigurowalny system z możliwością rozszerzenia, intuicyjny i łatwy w użyciu. ŚCIANKI NAPINANE. Niedrogie tło do krótkotrwałych zastosowań.

SYSTEMY BANEROWE
Przenośne rozwiązania reklamowe, idealne do zastosowań tymczasowych. Oferta obejmuje banery reklamowe, które można łatwo przenosić, szybko rozstawić i które nadają się do szeregu zastosowań. Wybór sięga od linii ekonomicznej po opcje premium do użytku wewnętrznego oraz specjalnie opracowane rozwiązania zewnętrzne. Tekstylne banery to rozwiązanie reklamowe klasy premium, z aluminiowymi listwami i dwustronnym wysokiej jakości nadrukiem sublimacyjnym. Łatwe do rozstawienia bez użycia narzędzi. Roll-upy to wygodne i niedrogie rozwiązanie niewymagające narzędzi. roll-upy można rozstawić w ciągu kilku sekund. Dostępne w wersjach do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w opcji jednostronnej i dwustronnej. SYSTEMY TEKSTYLNE. Tekstylne banery reklamowe klasy premium, aby zwiększyć świadomość marki. ROLL-UPY. Przenośne, wszechstronne i niedrogie banery rozwijane do licznych zastosowań. BANERY NAPINANE. Niedrogie, lekkie banery reklamowe.

SYSTEMY REKLAMOWE I INFORMACYJNE
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu profesjonalnej identyfikacji wizualnej, w tym oznaczenia nawigacyjne, reklamowe, informacyjne, elementy dekoracyjne, architektoniczne lub ekspozycyjne.Rozwiązania z zakresu identyfikacji wizualnej są wszechstronne, trwałe, niezawodne i nadają się do ponownego użytku, co zapewnia zwrot inwestycji w sprzęt z jednoczesną możliwością częstej aktualizacji komunikatów marketingowych. Szeroki wybór opcji montażu: ścienny, podwieszany lub wolnostojący sprawia, że z dumą możemy zaoferować jedną z najbardziej kompleksowych gam na rynku. WOLNOSTOJĄCE. Wolnostojące rozwiązania z zakresu identyfikacji wizualnej, nawigacyjne, informacyjne i reklamowe. ŚCIENNE Rozwiązania z zakresu identyfikacji wizualnej montowane na stałe na ścianie. PODWIESZANE. Rozwiązania podwieszane służące oznakowaniu, nawigacji i komunikacji marki.

FLAGI REKLAMOWE
Flagi z indywidualnym nadrukiem przyciągają uwagę do marek, produktów, usług lub lokali biznesowych. Ich wielkość, kształt i ruch sprawiają, że zostają od razu zauważone. Wykonane w całości z włókna szklanego słupki flagowe są trwałe i elastyczne, łatwe w montażu i proste do rozstawienia, co czyni z nich skuteczne elementy reklamowe. Grafiki na flagach dostępne są w opcji jednostronnej i dwustronnej, z trwałym nadrukiem odpornym na promieniowanie UV. Mogą być stosowane w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w standardowych i niestandardowych kształtach. Szereg rozwiązań wolnostojących, słupkowych lub naściennych, przenośnych i specjalistycznych znajduje zastosowanie w lokalizacjach takich jak podjazdy samochodowe, festiwale lub plaże. Aby zwiększyć widoczność i zainteresowanie marką można zastosować wyższe lub liczniejsze flagi. Wykonane w całości z włókna szklanego słupki flagowe można wykorzystać ponownie po zmianie grafiki, co zwiększa zwrot z inwestycji. W celu ochrony inwestycji zaleca się wybór bezpiecznego mocowania flag z serii specjalnie zaprojektowanych podstaw, odpowiednio do zastosowania i lokalizacji.

NAMIOTY REKLAMOWE
Namioty i parasole ze zindywidualizowanym nadrukiem chronią klientów przed czynnikami atmosferycznymi, a zarazem stanowią atrakcyjne rozwiązanie marketingowe. Tradycyjne rozkładane namioty i altany to fantastyczne tymczasowe konstrukcje do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych, umożliwiające wyjątkową, żywą i przemawiającą reklamę na w pełni zadrukowanych zadaszeniach i ścianach. Rozkładane namioty, wykonane z odpornej stali lub aluminium w różnych rozmiarach, są łatwe do przetransportowania, zmontowania, rozstawienia, a następnie spakowania. Idealnie nadają się na krótkie eventy, targi i wystawy. Namiot nadmuchiwany Bora to wyjątkowa, niekonwencjonalna konstrukcja. Szybkie rozstawienie wymaga tylko jej nadmuchania. Namiot Bora w atrakcyjnym, przyciągającym uwagę kształcie dostępny jest, podobnie jak namioty rozkładane, z opcjonalnymi zadrukowanym zadaszeniem i ścianami. Obszary dostosowane do wymogów klienta zapewniają bardzo skuteczny przekaz marki i maksymalny efekt podczas eventów. Konstrukcje można uzupełnić meblami z serii do zastosowań zewnętrznych. Leżaki, krzesła reżyserskie i parawany ze zindywidualizowanym nadrukiem zapewniają tymczasowe miejsca siedzące i stanowią wygodny sposób na promocję marki. Podobnie jak wszystkie indywidualnie drukowane grafiki, również te można łatwo wymienić, co oznacza, że sprzęt nadaje się do ponownego wykorzystania, zwiększając zwrot z inwestycji.

LADY REKLAMOWE
Lady nadadzą każdej wystawie, eventowi lub przestrzeni sprzedażowej profesjonalny charakter. Tworzą przydatny obszar do ekspozycji i prezentacji, a dzięki możliwości dodania grafiki – dodatkową przestrzeń do działań marketingowych. Służą także jako wygodne miejsce do przechowywania. Lady dostępne są w różnych kategoriach cenowych i kształtach, zależnie od wymogów. Lady podświetlane zapewnią dodatkowy efekt w przestrzeni powitalnej lub recepcji, natomiast opcje zewnętrzne pozwolą na promocję produktu lub usługi podczas eventów na świeżym powietrzu. Lady to idealny dodatek podczas działań promocyjnych lub ekspozycyjnych, uzupełniający tło lub dodatkowo przyciągający uwagę do wybranego obszaru. Świetnie sprawdzą się w każdej kampanii marketingowej.

BARIERKI REKLAMOWE
Systemy barierek pomagają podzielić przestrzeń, wspierają zarządzanie kolejkami i kontrolę tłumów. Do podziału przestrzeni w atrakcyjny sposób warto wykorzystać profesjonalne i funkcjonalne barierki, które z łatwością można przestawiać, modyfikując wydzielony obszar. Systemy te są łatwe w przechowywaniu, montażu, rozstawianiu i transporcie. Dostępne w wersji ekonomicznej i premium, zależnie od przeznaczenia i budżetu. Barierki nadają się do zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz. Systemy te umożliwiają także zamontowanie grafiki, która jest idealną przestrzenią na reklamę lub informację. Dostępna w dwóch opcjach – premium i standardowej nada każdemu wydarzeniu profesjonalny charakter. Grafiki można stosować w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wersja premium wykonana jest z wysokiej jakości elastycznej tkaniny poliestrowej, co zapewnia trwałość. Można je prać i wykorzystywać ponownie. Grafika standardowa drukowana jest na banerze z nadrukiem latex, zapewniającym trwałość w niskiej cenie. Grafiki mogą być w pełni zindywidualizowane zgodnie z potrzebami klienta.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej