Odzież reklamowa

Koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa Legnica, Lubin

Odzież z logo Twojej firmy. Jesteśmy dystrybutorem znanych z jakości producentów odzieży reklamowej. Wykonujemy znakowanie odzieży wieloma technikami, nm.in. haft komputerowy, transfer, sitodruk, kolorowy nadruk bezpośredni, elementy z miękkiego pcv / soft pcv

ZOBACZ KATALOG

ZNAKOWANIE ODZIEŻY REKLAMOWEJ

  • TERMOTRANSFER to technika, która polega na termicznym wgrzaniu wcześniej przygotowanego nadruku. Odbywa się to przy użyciu dużego nacisku i wysokiej temperatury. Projekt jest drukowany na specjalnym filmie, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej temperaturę około 150°C. metoda polecana przede wszystkim do znakowania tekstyliów oraz tworzyw sztucznych.

  • SITODRUK jest powszechnie stosowaną metodą nadruku, której szerokie zastosowanie nie ogranicza się tylko do odzieży. Charakteryzuje się niespotykaną trwałością oraz możliwością uzyskania ciekawych efektów. Nadruki sitodrukowe są nanoszone na materiały przy pomocy mocnych farb, które reagują z materiałem.

  • HAFT KOMPUTEROWY Haft komputerowy pozwala na trwałe i precyzyjne powielanie wzorów, nawet przy dużych nakładach. To moda podobna do wyszywania wzorów przy pomocy kolorowych nici, która obecnie została zastąpiona przez maszyny cyfrowe. Haft komputerowy umożliwia znakowanie na wszelkiego rodzaju czapkach, kocach, ręcznikach, plecakach czy torbach.

  • DRUK DTG polega na cyfrowym naniesieniu tuszu bezpośrednio na produkt. Proces nie wymaga przygotowywania matryc, co znacznie minimalizuje koszty przygotowalni. Dzięki użyciu rozwiązań cyfrowych druk DTG umożliwia personalizację każdej pojedynczej sztuki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Technologia pozwala na nadruk full color o bardzo wysokiej rozdzielczości.

  • APLIKACJE Z MIEKKIEGO PCV i ZIPPERY - To wielokolorowe aplikacje z miękkiego pcv oraz uchwyty do zamków błyskawicznych spełniające taką samą rolę marketingową, jak naszywki na ubrania. Bardzo trwałe i efektowne rozwiązania. Wymaga większego nakładu.

Poniżej przedstawiamy katalog produktów. Ceny nie zawierają kosztów znakowania.
koszulki z nadrukiem t-shirt, koszulki polo z nadrukiem, koszule biznesowe z nadrukiem, bluzy z nadrukiem, polary z nadrukiem, kurtki, kamizelki, spodnie, czapki, chusty, apaszki, torby reklamowe, zappery, aplikacje na odzież, aplikacje z miękkiego pcv, nadruki na odzież kolorowe, flock, flex, patche, naszywki.

KATALOG ODZIEŻY ONLINE

ZOBACZ KATALOG

Szerokie portfolio odzieży reklamowej, oferujemy ponad 250 produktów w prawie 11 000 wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Wszystkie produkty wytwarzane są według najostrzejszych kryteriów i podlegają wielostopniowej kontroli jakości. Posiadamy certyfikaty OEKO Tex, Global Organic Textile Standard (GOTS), odzież roboczą HV oraz licencję na korzystanie z marek Supima®, Nanotex®, Cordura®, 3M.

Global Organic Textile Standard (GOTS) GOTS jest uznawany za wiodący na świecie standard przetwarzania tekstyliów z włókien organicznych. Definiuje ona na wysokim poziomie kryteria środowiskowe wzdłuż całego łańcucha dostaw tekstyliów organicznych i wymaga zgodności z kryteriami społecznymi. Wykorzystanie włókien organicznych z rolnictwa ekologicznego, eliminacja substancji toksycznych i substancji szkodliwych dla środowiska oraz wprowadzenie płacy minimalnej to tylko niewielki fragment wiążących kryteriów GOTS. Możesz mieć pewność, że produkty oznaczone logo GOTS są wykonane z uwzględnieniem odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej